Комунальне Некомерційне Підприємство "Тростянецька Міська Лікарня" Тростянецької Міської Ради

Новини

Вітаю зі святом!

Дата створення: 09:58 17.06.2022

Дорогі медичні працівники, ветерани медичної галузі!

Дякуємо за добрі справи!

Дата створення: 13:53 08.06.2022

Естафету благодійників - волонтерів від міжнародної організації World Central Kitchen, які майже місяць працювали в нашому місті та готували безкоштовні обіди в умовах польової кухні (в тому числі і для працівників лікарні), підхопили небайдужі тростянецькі підприємці.

Про фосфорні бомби варто знати кожному!

Дата створення: 08:52 08.06.2022

Російські загарбники надзвичайно жорстокі. Вони вже неодноразово застосовували фосфорні боєприпаси у своїй нищівній війні. Хоча ця зброя заборонена Женевською конвенцією 1949 року. Населення повинно бути проінформованим про алгоритм дій в разі використання такої зброї.

Подарунок на свято!

Дата створення: 10:17 02.06.2022

Вчора 1 червня в Міжнародний День захисту дітей в пологовому відділенні відбулася приємна подія. Тростянчанка Юрко Аліна Сергіївна народила дівчинку вагою 3550,0 гр. та зростом 52,0 см. Це вже друга донечка в сім’ї, в якій підростає 6 річна помічниця та чекає з нетерпінням маму з сестричкою.

Запрацювало травматологічне відділення

Дата створення: 09:39 02.06.2022

Повідомляємо, що  в лікарні відновило роботу ще одне стаціонарне відділення – травматологічне. Прийом хворих до відділення здійснюється планово та в ургентному порядку цілодобово. У відділенні широко застосовуються методики консервативного та оперативного лікування різноманітних уражень та травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату. Медична апаратура у відділенні знаходиться у робочому стані, є запас металевих фіксаторів, апаратів зовнішньої фіксації та інструментарій. Своєчасну та якісну медичну допомогу надають хворим кваліфіковані лікарі.

Продовжуємо надавати стаціонарну допомогу

Дата створення: 10:40 25.05.2022

Як ми вже повідомляли, з середини травня поточного року в стаціонарних відділеннях нашої лікарні відновлено цілодобове лікування хворих. До Ваших послуг працюють всі відділення, крім травматологічного та педіатричного. Стаціонарна допомога дітям надається в профільних відділеннях. Найближчим часом відновить свою роботу травматологічне відділення.

Стаціонарні відділення лікарні знову розпочали свою роботу.

Дата створення: 11:38 16.05.2022

Адміністрація КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР повідомляє, що з 16 травня 2022 р. відновлюється цілодобове лікування хворих в стаціонарних відділеннях.

Генератор для лікарні

Дата створення: 12:31 13.05.2022

Днями Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації в особі в.о. начальника Анатолія Котляр передав гуманітарну допомогу - генератор для поліпшення автономного електроживлення лікарні від ЛММГО «Станиця Львів Пласту-НСОУ». Генератор за потреби надасть можливість безперебійного постачання електроенергії в лікарні.

Територія КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР поступово відновлює не тільки свою роботу а й свою красу.

Дата створення: 12:30 13.05.2022

Так днями на клумбах закладу було висаджено  понад 60 кущів троянд, які подарували Роман Калінчук з м. Леськова Черкаської обл. та Світлана Антоненко з м. Олександрії Кіровоградської обл.

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ вручив державні нагороди «Орден княгині Ольги ІІІ ступеня»

Дата створення: 12:29 13.05.2022

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ вручив державні нагороди «Орден княгині Ольги ІІІ ступеня» медпрацівницям КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР головній медичній сестрі лікарні Аллі ЧЕРНЕЦЬ та молодшій медичній сестрі терапевтичного відділення з неврологічними ліжками Тетяні ТАРАСЕНКО, які з перших і до останніх днів російської  окупації надавали медичну допомогу пораненим військовослужбовцям та цивільним хворим. Разом з лікарями вони цілодобово рятували життя людей,  організовували евакуацію поранених і хворих.